Psychodynamický koučink

Psychodynamický koučink Tamara Polanski®  (akreditovaný koučink MŠMT)

Psychodynamické koučování přes svoji lehkost zasahuje do hloubky vaší duše, do vašeho emocionálního nastavení a mění vaše struktury vztahů. Koučink používá moderní techniky, které se vyhnou zbytečně traumatizující analýze předchozího života účastníka, a přesto mají hluboký terapeutický účinek. Velmi jemně a zároveň účinně pracuje se všemi úrovněmi klientova vědomí i nevědomí. Psychodynamické koučování neklade na klienta žádné speciální nároky. (Nejedná se o hypnózu, hladinu alfa ani jiné speciální uvolnění). Klient je plně při vědomí a pouze odpovídá na přesně kladené otázky od kouče. Je to metoda exaktní a s měřitelnými výsledky. Velmi rychle dochází k velkým proměnám a uvolnění. Velmi vhodné k uvolnění negativních emocí, traumat a bloků, jak prevence stresu, vyhoření, pocitů samoty a úzkosti.

S důvěrou se můžete svěřit se svými osobními problémy. Patřičně, citlivě a účinně, bez větších potíží, se o ně rychle a diskrétně postaráme.

Vytrénovaný kouč Tamara Polanski® není zvědavý, musí všechna tajemství klientů respektovat a zpracovat je jako taková v různých jiných prostředích, na jiných obrazech, v různých metaforách, nebo odvést klienta do meta pozice, zajistit mu bezpečí a vrátit ho zase zpátky do jeho reality. Takový kouč je vytrénován k tomu, aby věci klienta opustil v okamžiku jeho návratu a začal pracovat s další částí nebo s dalším klientem. To je ta největší hloubka každého tajemství. Takto pojatý vytrénovaný kouč Tamara Planski® je v džungli dalších koučovacích přístupů nejlepší, nejzdravější, nejrychlejší a nejvíce účinný.

Tvoříme nové cesty tam, kde to vypadá, že už nejsou…